מאז ומתמיד גברים ניסו ואף הצליחו, לפתות נשים. הסודות של אומנות הפיתוי והחיזור היו מאז ומתמיד משאת נפשם של הגברים שתמיד ניסו ללמוד ולשלוט עליהם על מנת להשיג כל בחורה שירצו.

לחסרי המזל שלא שולטים בסודות של אומנות הפיתוי ולא ניחנו בכישרון הטבעי להתחיל עם בנות ולפתות אותן, נכתבו אינספור ספרים ומדריכים, נפתחו סדנאות בנושא ונבנו אתרים המלאים במאמרים המלמדים את העבודה. ספרי הדרכה בנושאי חיזור, סודות הפיתוי ויצירת קשרים עם נשים, כמו ספר אומנות הפיתוי, מנסים להדריך את אותם הגברים שאינם מומחים בנושא ולתת להם הדרכה פרטנית כיצד להתחיל עם בנות ולפתות אותם במגוון סיטואציות כמו בבאר, במקום העודה, בסיטואציות יומיומיות ובאתרי האינטרנט.

ישנם גם אתרי אינטרנט רבים שנועדו לתת אפשרות לגברים ולנשים ליצור קשר אלו עם אלו למגוון סוגי קשרים ולהקל עליהם את אמנות הפיתוי, ממפגשים חד פעמיים ועד לקשר למטרות נישואין. אתרים כמו קופידון, JDATE, לאב-מי, לבלי ועוד נועדו בדיוק למטרות אלו. לרוב הגברים קל יותר ליצור קשר עם בחורה באינטרנט ולא פנים מול פנים. אומנות הפיתוי באתרי אינטרנט טבעית יותר ופשוטה יותר לרוב הגברים והאתרים מאפשרים גם ליותר ביישנים מאיתנו להתחיל עם בנות וליצור קשרים.

אומנות הפיתוי
סגירת תפריט