אחת הסיטואציות המלחיצות ביותר בכל הנושא של דייטים ראשונים היא פגישה ראשונה. הדופק עולה, הידיים רועדות והלחץ שלא למצוא חן בעיני הפרטנר רק גורם לנו להיות חסרי ביטחון.

לא צריך 50 דייטים ראשונים בכדי להוביל למערכת היחסים המיוחלת ולמציאת בן הזוג המושלם! דייטים ראשונים יכולים להיות מוצלחים מאוד למי שיודע כיצד להתנהג ולהפיג את הלחץ ואת חוסר הביטחון שלו, או להיכשל נחרצות לאלו שלא מיומנים בכך, ולגרום לו לפספס בן זוג פוטנציאלי.

יש דרכים רבות להפיג את הלחץ בדייטים ראשונים. נסו לקבוע פגישה במקום שנוח לכם בו כמו בפאב השכונתי או בבית הקפה האהוב עליכם. ככל שתרגישו טוב יותר במקום בו אתם נמצאים כך תקרינו יותר נינוחות ושלווה ותורידו את הלחץ המתלווה לסיטואציה המביכה.

דרך נוספת להפיג את הלחץ הנלווה לדייטים ראשונים היא ללמוד מעט יותר על שפת גוף והמסרים שהיא מעבירה באופן בלתי מודע. אדם שיודע לקרוא שפת גוף היטב יוכל לדעת מה הדייט שלו חושבת עליו באמת מעבר למה שהיא אומרת ולפעול בהתאם.

אפשר ללמוד עוד על שפת גוף באתרי אינטרנט בהם מידע רב על הנושא, מספרים או בסדנאות מיוחדות ללמידת שפת הגוף שיכולות לעזור לשפר דייטים ראשונים ולעזור לעבור אותם בשלום.

דייט ראשון
סגירת תפריט