לאן לצאת לדייט הינה שאלה המעסיקה רבים מאיתנו. מזל טוב! יש לכם דייט… לא משנה אם מצאתם אותה או אותו באינטרנט, במסיבה, בפאב, ברחוב או אפילו בטיול ג'יפים בצפון, העיקר שקבעתם להיפגש.

עכשיו נשאלת השאלה-לאן לצאת לדייט? ולאן עדיף? שאלת מיקום הדייט ולאן יוצאים היום יכולה להשפיע על אופייה של הפגישה, התקשרות ביניכם ועל עתיד מערכת היחסים. מיקום גרוע לדייט ראשון יכול ללא ספק לגרום לך לפספס את החבר או החברה הרציניים הבאים שלכם.

הדייט הקלאסי הוא של ארוחה וסרט. לרוב מומלץ קודם לראות סרט בקולנוע ולאחר מכן ללכת לארוחת ערב, מה שימנע מצבים של שתיקות מביכות בארוחה כיוון שתוכלו לדבר על הסרט בכל פעם שהשיחה תיתקע. מיקום מקובל נוסף הוא דייט בפאב.

מומלץ למצוא לשם כך פאב שקט יחסית כדי שתוכלו לדבר, וכן מקום שתרגישו בו בנוח על מנת שתוכלו להשתחרר. מסיבות רועשות וצפופות אולי נראות כמו רעיון טוב וקליל אבל לרוב לא תוכלו לדבר ולהכיר באמת.

כמובן שישנן עוד אלפי אפשרויות אחרות למקומות בילוי, מדייטים מטורפים של צניחה חופשית, טיול סוסים של יומיים בצפון, ועד דייטים קצרצרים על ספסל ברחוב רק על מנת לבחון את בן הזוג באופן ראשוני. צריך לזכור שמיקום הדייט והשאלה לאן יוצאים תלויים רק בכם ובמקום בו תרגישו הכי בנוח ותוכלו להיפתח בצורה הטובה ביותר ולהכיר את אהבת חייכם!

לצאת לדייט
סגירת תפריט