נשיקה ראשונה בין בני זוג היא רגע קסום ומשמעותי מאוד. הנשיקה הראשונה יכולה להיות חוויה מושלמת ומדהימה או להיות מוזרה ולא נעימה ואפילו להביא לסיומה של מערכת היחסים. לרוב בסיומו של הדייט הראשון תלויה באוויר השאלה-האם נשיקה ראשונה מתאימה פה או איזה סוג נשיקה אולי נשיקה צרפתית…

ראשית, חשוב לזכור שנשיקה ראשונה היא אקט אינטימי שיש לוודא שהצד השני מעוניין בו. נשיקה שלא במקום או לא בזמן הנכון יכולה לגרום לצד השני להירתע ואף לסיים את הערב בצורה לא נעימה.

כדאי לנסות לקלוט לפי שפת הגוף של הפרטנר אם הנשיקה מתאימה באותו הרגע או לא. כדאי להתקרב באיטיות, לנסות לקלוט תנועות גוף המסמלות על קרבה כמו הישענות לכיוונכם, ליקוק שפתיים או מבט חודר אל השפתיים שלכם.

נשיקה ראשונה לא חייבת להגיע בסיומו של הדייט הראשון. יש זוגות שבסוף הדייט הראשון לא מרגישים נוח מספיק כדי לחלוק את נשיקה ראשונה, ולעומתם זוגות שהנשיקה הראשונה שלהם יכולה להגיע בתחילת הדייט.

זה מאוד תלוי בכל זוג, בנוחות שהם מרגישים זה עם זה וברמת הפתיחות שלהם. כמו במערכות יחסים, גם לנשיקה ראשונה אין חוקים ברורים וקבועים וחשוב לפעול לפי הלב ולפי מה שנוח לכם.

נשיקה ראשונה
סגירת תפריט